Kontakt Os

Direktør

Maria Kavita Nielsen
m: 26 11 71 83
e: maria.kavita@myob.dk

Projektkoordinator - Mind Your Own Business Programmet

Britt Boye Nyvang
m: 26 77 86 61
e: britt.nyvang@myob.dk

Projektkoordinator - Mind Your Own Business Programmet

Jens Vange Bjerk
m: 26 77 86 60
e: jens.vange.bjerk@myob.dk

Kommunikationskoordinator

Sanja Hegelund
m: 28 92 89 98
e: sanja.hegelund@myob.dk

Projektmedarbejder - Mind Your Own Business Programmet

Mette Melchjorsen
m: 26 77 86 62
e: mette.melchjorsen@myob.dk

Projektmedarbejder - Mind Your Own Business Programmet

Jesper Kehlet Hansen
m: 60 18 29 59
e: jesper.kehlet.hansen@myob.dk

Projektkoordinator - Akademiet

Mads Oustrup
m: 26 77 86 63
e: mads.oustrup@myob.dk

Projektmedarbejder - Akademiet (på barsel)

Agnete Størling
m: 26 77 86 64
e: agnete.stoerling@myob.dk

Projektmedarbejder - Akademiet

Astrid Brandt
m: 26 84 52 42
e: astrid.brandt@myob.dk



Adresse

Mind Your Own Business
Ewaldsgade 3
2200 København N